Zasedací místnost a prostor pro akce


KALENDÁŘE REZERVACÍ ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ NALEZNETE ZDE.

POKUD JSTE SE ROZHODLI PRO PRONÁJEM ZASEDACÍ MÍSTNOSTI:

  • ČLENOVÉ Locusu: Podívejte se na návod, jak rezervovat zasedačku. (Členové si rezervují místnosti sami.)
  • OSTATNÍ: Můžete vzplnit žádost a smlouvu zde.

Ceník* (včetně 21% DPH)

 
 ČlenovéNe-členové

Ne-členové
1/2 dne (4 hodiny)
Ne-členové
1 den (8 hodin)
Velká zasedačka:
Vinohrady
120 Kč/hod 300 Kč/hod
 960 Kč 
+ 220 Kč/hod navíc
  1.500 Kč
+ 120 Kč/hod navíc
Malá zasedačka:
Vinohrady
 120 Kč/hod 225 Kč/hod
  720 Kč 
+ 165 Kč/hod navíc
   1.125 Kč
+ 120 Kč/hod navíc
Prostor pro akce
Vinohrady
 120 Kč/hod 600 Kč/hod
  1.920 Kč 
+ 440 Kč/hod navíc
   3.000 Kč
+ 240 Kč/hod navíc

*V případě zrušení rezervace zasedací místnosti nebo místnosti pro akce nás prosím kontaktujte minimálně 24hodin v předstihu. Pokud tak neučiníte, budou Vám účtována plná částka rezervace!

 
Zasedací místnost - Slezská 45

Naše zasedací místnosti pohodlně usadí 10 lidí případně více, pokud organizátorům nevadí přeplněný prostor. Prostor je vybaven flipchartem, bílou tabulí a dataprojektorem. Za příslušenství neplatíte žádné poplatky navíc. 

                                                          

Malá zasedací místnost - Slezská 45

Pořádáte privátní koučovací setkání, učíte malé skupinky studentů nebo hledáte prostor pro osobní konzultace? Rezervujte si naši malou zasedačku. Kapacita: ideálně pro 4 osoby.

Prostor pro akce: Slezská 45

Locus Workspace – Vinohrady může hostit i větší eventy (od 60 lidí a více) v hlavním prostoru. Tyto akce je možné uskutečnit ve večerních hodinách (od 19:30hod) a o víkendech. Členům Locusu musí být zachována možnost pracovat v ostatních částech prostoru i během konání akce. Rezervace celého prostoru je platná až po udělení souhlasu managementem Locusu.Členové Locusu

  • Členové mohou využívat zasedací místnosti soukromě, bez rezervace až na PŮL HODINY dle potřeby, za podmínky, že místnost není rezervovaná někým jiným.
  • Pro VEŠKERÉ užívání zasedací místnosti přesahující 1/2 hodinu je nutná rezervace (dokud jsou v prostoru i ostatní lidé, kteří by *mohli* chtít zasedačky využít). 
  • Každý člen získává měsíčně určitý počet hodin pro bezplatné užívání zasedací místnosti, v závislosti na svém typu členství (pro více informací o členství klikněte zde).

Nečlenové a členové s jednodenní/desetidenní vstupenkou

  • Nečlenové a členové s denní vstupenkou si mohou rezervovat zasedací místnost osobně v případě, že je manažer přítomen v kanceláři, nebo na základě elektronické domluvy.
  • V případě, že si rezervujete zasedací místnost na dobu, kdy manažer nemůže být v kanceláři přítomen, je zapotřebí, abyste předem navštívili prostory a dostali klíče. Budete potřebovat 2 200 Kč na vratnou zálohu: 1 200 Kč na klíče, 1 000 Kč záloha na vrácení zasedací místnosti a kuchyně v původním stavu.  
  • Zasedací místnost ani prostor pro akce NEJSOU obsluhovány: očekává se od Vás, že v době příchodu svých hostů budete reagovat na zvonek a sami jim otevřete dveře, budete respektovat členy Locusu pracující v prostorách, dodržovat pravidla Locusu a dle potřeby sami rozvěšovat informační plakáty po budově. Káva a čaj je k dispozici, ale příprava a zajištění cateringu opět závisí pouze na Vás. 
  • Pokud plánujete využívat zasedací místnost opakovaně, doporučujeme zvážit Virtuální členství, které by Vám mohlo jak ušetřit peníze, tak i poskytnout další výhody členství a snadný přístup.
Víte o akci, ze které by členové Locusu mohli těžit? Dejte nám vědět! Mohli bychom ji zdarma hostit.