Zasedací místnost a prostor pro akce

Ceník* (včetně 21% DPH)

 
 ČlenovéNe-členové

Ne-členové
1/2 dne (4 hodiny)
Ne-členové
1 den (8 hodin)
Velká zasedačka
120 Kč/hod 300 Kč/hod
 960 Kč 
+ 220 Kč/hod navíc
  1.500 Kč
+ 120 Kč/hod navíc
Malá zasedačka
 120 Kč/hod 225 Kč/hod
  720 Kč 
+ 165 Kč/hod navíc
   1.125 Kč
+ 120 Kč/hod navíc
Prostor pro akce
 300 Kč/hod 600 Kč/hod
  1.920 Kč 
+ 440 Kč/hod navíc
   3.000 Kč
+ 300 Kč/hod navíc

*V případě zrušení rezervace zasedací místnosti nebo místnosti pro akce nás prosím kontaktujte minimálně 24hodin v předstihu. Pokud tak neučiníte, budou Vám účtována plná částka rezervace! 

Velká zasedačka

10-18 osob. Do naší velké zasedačky se pohodlně vejde 10 lidí, případně více, pokud organizátorům nevadí přeplněný prostor. Prostor je vybaven flipchartem, bílou tabulí a dataprojektorem. Za příslušenství neplatíte žádné poplatky navíc.
                                                          


Malá zasedačka

4-5 osob. Pořádáte privátní koučovací setkání, učíte malé skupinky studentů nebo hledáte prostor pro neformální schůzku? Rezervujte si naši malou zasedačku. Kapacita: ideálně pro 4 osoby.

 

Prostor pro akce

Locus Workspace může hostit i větší eventy (od 60 lidí a více) v hlavním prostoru. Tyto akce je možné uskutečnit ve večerních hodinách (od 19:30hod) a o víkendech. Členům Locusu musí být zachována možnost pracovat v ostatních částech prostoru i během konání akce. Rezervace celého prostoru je platná až po udělení souhlasu managementem Locusu.Jak to funguje

Členové Locusu
  • Členové mohou využívat zasedací místnosti soukromě, bez rezervace až na PŮL HODINY dle potřeby, za podmínky, že místnost není rezervovaná někým jiným.
  • Pro VEŠKERÉ užívání zasedací místnosti přesahující 1/2 hodinu je nutná rezervace (dokud jsou v prostoru i ostatní lidé, kteří by *mohli* chtít zasedačky využít). 
  • Každý člen získává měsíčně určitý počet hodin pro bezplatné užívání zasedací místnosti, v závislosti na svém typu členství (pro více informací o členství klikněte zde).
  • Podívejte se na návod, jak rezervovat zasedačku. (Členové si rezervují místnosti sami.)
Nečlenové
  • KALENDÁŘE REZERVACÍ ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ NALEZNETE ZDE.
  • V případě, že si rezervujete zasedací místnost na dobu, kdy manažer nemůže být v kanceláři přítomen (večery a víkendy), je zapotřebí, abyste předem navštívili prostory a dostali klíče a zaplatit vratné zálohy: 1200 Kč na klíče a 1000 - 3000 Kč na prostor.  
  • Zasedačky ani prostor pro akce NEJSOU obsluhovány: očekává se od Vás, že v době příchodu svých hostů budete reagovat na zvonek a sami jim otevřete dveře, budete respektovat členy Locusu pracující v prostorách, dodržovat pravidla Locusu a dle potřeby sami rozvěšovat informační plakáty po budově. Káva a čaj je k dispozici, ale příprava a zajištění cateringu opět závisí pouze na Vás. 
  • Pokud plánujete využívat zasedací místnost opakovaně, doporučujeme zvážit Virtuální členství, které by Vám mohlo jak ušetřit peníze, tak i poskytnout další výhody členství a snadný přístup.
  • Pokud jste se rozhodli pro pronájem zasedačky, můžete vyplnit žádost a smlouvu zde.
Víte o akci, ze které by členové Locusu mohli těžit? Dejte nám vědět!