Studentské stáže

 • Hledáte LEPŠÍ MÍSTO K PRACOVÁNÍ než knihovnu nebo domov?
 • Chcete získat PRAKTICKÉ OBCHODNÍ ZKUŠENOSTI?
Locus Workspace jsou sdílené kanceláře, coworkingové místo vytvořené pro pracovníky na volné noze, pro podnikatele, absolventy a nezávislé pracovníky ve všech oborech, které se těmto lidem snaží pomáhat k větší efektivitě, profesionalitě, ale i zábavě. Hledáme STÁŽISTY (STUDENTY) na pomoc se všemi aspekty řízení podniku.

Požadavky:

 • Ideální kandidát by chtěl členství v Locusu i bez stáže!
Jeden z benefitů stáže je plné členství zdarma v průběhu stáže. Ale samozřejmě je to výhoda pouze ve chvíli, kdy můžete plné členství opravdu k něčemu využívat. Měli byste věnovat 10 až 20 (či více) hodin každý týden své vlastní práci, která by nebyla součástí vašich povinností jako stážisty v Locusu. Vaše pravidelné užívání prostoru je totiž důležité pro porozumění potřebám jeho členů a pro jasnou představu o tom, jak by mělo vypadat to nejlepší místo pro práci.
 • 10 až 15 hodin týdně na úkoly související s Locusem
 Většinu času stráveného v Locusu byste se tak věnovali svým vlastním projektům a 10 až 15 hodin týdně by bylo třeba pro vaše povinnosti související se stáží.
 • Vynikající angličtina (a ideálně také čeština)
Členové Locusu pochází z více než 20 různých zemí. Hlavní jazyky Locus Workspace jsou angličtina a čeština (převážně angličtina)... a je důležité, abyste byli schopni mluvit a rozumět angličtině na vysoké úrovni.
 • Student ve 3. či vyšším ročníku vysoké školy (včetně absolventů)
 • Samostatně motivovaná osoba
Některé aspekty vaší práce budou přesně definovány, ale budeme také očekávat, že převezmete iniciativu, ať už budete pracovat na jakémkoli projektu, a že si budete všímat věcí, které jsou potřeba udělat a uděláte je! Mnoho z těchto věcí se bude týkat podpory naší komunity, budování vřelých vztahů mezi členy Locusu, případně i práce se členy na jejich vlastních podnikatelských projektech.
  • Ochota pracovat po dobu 3 až 4 měsíců jako stážista
  Budete se toho muset v průběhu stáže hodně naučit, a aby to stálo za náš i váš čas, požadujeme minimální dobu stáže v Locusu 3 až 4. Samozřejmě za předpokladu, že budou obě strany s dohodou spokojeny. Pokud by se Vám u nás nelíbilo, nebo vám stáž z jiných důvodů přestala vyhovovat, můžete kdykoli odejít.
  • Přístup k notebooku, který si můžete brát s sebou do práce, a ochota se učit nové věci. 

  Co získáte vy:

  • Plné (non-stop) členství v Locusu 
  (Standardní cena: 3 500 Kč / měsíčně.)
  • Přístup k neuvěřitelnému množství mentorů
  Locus hostí různorodou skupinu podnikatelů, kreativních lidí a odborníků z celého světa.
  • Inspirující místo pro práci a možnost být součástí něčeho smysluplného
  Locus Workspace je anglicky mluvící podnikatelský byznys v nové a vzrušující oblasti, která se se snaží budovat komunitu a podporovat spolupráci na vysoké úrovni mezi těmi nejkreativnějšími, talentovanými lidmi kolem. Myšlenka coworkingů a digitálního nomádství se stále rozšiřuje do více a více zemí světa a je stále populárnější. Jako stážista budete mít šanci přispět k tomuto vývoji mnoha různými způsoby. Získáte možnost zapojit se do téměř jakéhokoli aspektu obchodních operací, včetně marketingu, průzkumu trhu, obchodních plánů nebo grantů, financí, řízení prostoru, plánování událostí atd.
  • Možnost naučit se užitečné, obchodně relevantní dovednosti
  V Locusu používáme mnoho softwarových a internetových nástrojů a snažíme se neustále zlepšovat svou pozici na trhu. Stážisté se tak budou učit uplatňovat dovednosti z obchodní sféry a také budou mít příležitost rozvíjet a uplatňovat nové schopnosti pro vylepšování prostorů.
  • Lepší CV, potenciál na zápočet a vynikající doporučení
  Mnoho univerzit poskytuje zápočet za strukturované stáže. Promluvte si s děkanem svého oddělení a zjistěte, jaké jsou jejich požadavky. Locus vám může pro splnění těchto požadavků navrhnout stáž na míru.
  • Potenciál pro stálé, placené pozice v Locus Workspace
  Správný stážista může dostat šanci pokračovat v Locusu na placené pozici, stejně jako se nakonec dostat na vedoucí pozici manažera s podílem na společnosti. Pro to, aby se něco takového stalo, je zapotřebí sdílet stejné vize i pracovní nadšení.

  Máte zájem?

  • Pročtěte si naše webové stránky, zjistěte více o Locusu i coworkingu obecně.
  • Pokud máte stále zájem, napište e-mail na: info@locusworkspace.com. Ve svém e-mailu uveďte informace, kdy můžete začít, a důvody, proč chcete tuto stáž. Připojte svůj aktuální životopis. Těšíme se na spolupráci.