Je pro Vás Locus to pravé?

Zvažujete členství v Locus Workspace a nejste si jistí, zda je pro Vás coworkingové prostředí to pravé? Níže uvedené důvody, proč lidé volí Locus Workspace, Vám mohou pomoci se rozhodnout.

KLÍČOVÉ VÝHODY

 • Spolupracující a vzdělaná komunita nezávislých pracovníků, spisovatelů, podnikatelů, digitálních nomádů a kreativců z celého světa sdílející společný cíl: úspěšně a nezávisle pracovat v Praze. 
 • 24/7 přístup s vlastním klíčem. 
 • Jedinečná lokalita přímo v centru Prahy 3
 • Kvalitní kancelářské prostředí zahrnující zasedací místnost s dataprojektorem, barevnou tiskárnou, skenerem, faxem a kopírkou. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet s WiFi připojením a spousta dalšího. 
 • Akce zaměřené jak na profesní růst, tak zábavu.

KOMUNITA A SPOLEČENSKÝ KONTAKT

Coworkingové prostory poskytují zdravý lidský kontakt, který potřebujeme, abychom nepociťovali sociální izolaci. Rovněž nabízejí bezprostřední přístup k informacím a znalostem. Potřebujete pomoct s grafickým designem, překladem, programováním, účetnictvím nebo zjistit, jaké musíte mít podnikatelské oprávnění? Stačí se zeptat a existuje velká šance, že někdo okolo Vás má schopnosti nebo znalosti, které právě hledáte.

SOUSTŘEDĚNÉ A OBOHACUJÍCÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

V coworkingovém prostředí, jako je Locus, budete obklopeni lidmi, kteří zde přišli pracovat. A tato energie a soustředění jsou nakažlivé. Locus rovněž pořádá nejrůznější akce zaměřené na profesní růst a poskytuje další nástroje, aby Vám usnadnila dosažení Vašich cílů.

VHODNÉ PRO PRACUJÍCÍ NA CESTÁCH A DIGITÁLNÍ NOMÁDY


Locus se pro Vás hodí i v případě, že jste zrovna na obchodní cestě, zaskočila Vás při návštěvě Prahy neočekávaná pracovní záležitost nebo když patříte mezi digitální nomády a rádi byste zůstali delší dobu v Praze. Locus nabízí ideální alternativu k hotelu nebo internetové kavárně a je také ideální při zakládání vlastní kanceláře v cizí zemi. Nabízí nejen profesionální kancelářské vybavení, ale i příjemnné pracovní prostředí a možnost poznat ostatní pracující v Praze. Členství je možné i na pouhý jeden den nebo na měsíc, což z Locusu dělá jedinečnou a cenově dostupnou alternativu a dokonalé pracoviště pro digitální nomády a další cestující osoby.

PROPOJENÍ MEZINÁRODNÍHO A MÍSTNÍHO

Pokud jste se přestěhoval/a do České republiky z jiné země nebo jste Čech/Češka s prací nebo ambicemi v mezinárodním prostředí (nebo si chcete prostě jen procvičit angličtinu), Locus je pro vás ideální místo. Přestože čeština je jazykem mnoha z našich členů, hlavním dorozumívacím jazykem v Locusu je angličtina. Rovněž většina členů Locusu pochází z různých zemí světa. Tato různorodost dělá z Locusu ideální místo pro vzdělávání se od ostatních o zákonech, normách a dalších informacích jak ohledně zakládání obchodu v České republice, tak získávání kontaktů a obchodování v zahraničí. Najdete zde českého účetního, specializujícího se na účetnictví malých firem pro emigranty, najdete zde výuku českého jazyka za rozumné ceny a množství česky orientovaných knih v angličtině (přeloženou českou literaturu, jazykové učebnice, historické knihy o Čechách nebo cestovní průvodce). Locus se zaměřuje na vytvoření kreativního pracovního prostředí, ale slouží i jako ideální centrum pro integraci cizinců do života a práce v Česku.

ZAMĚŘENÍ NA DOSAŽENÍ CÍLŮ

Vedle hlavního zaměření na sociální kontakt, které je společné coworkingovým centrům po celém světě, Locus Worskpace je jedinečný v důrazu, který klade na pomoc svým členům v tom, abyc mohli dosáhnout svých pracovních cílů. Potřebujete určitý podnět pro práci v pravidelnou dobu každý týden? Potřebuje snížit čas, který trávíte surfováním po internetu? Přejete si mít "pracovního kamaráda", se kterým se budete pravidelně vídat? Nebo se chcete účastnit intenzivního pracovního projektu a pustit se do dlouhodobého výzkumu? Locus byl vytvořen právě proto, aby mohl takovou podporu poskytovat. Máte-li jiné cíle nebo potřeby, které by Vám naše prostředí mohlo pomoct naplnit, neváhejte nás kontaktovat a my se Vám pokusíme vyhovět.

 PŘÍVĚTIVÍ PRACOVNÍCI Z RŮZNORODÉHO PROSTŘEDÍ

Locus usiluje o zapojení pracovníků z různorodého prostředí a různých oborů, abychom všichni těžili z velké rozmanitosti znalostí a informací. Podle níže uvedených příkladů si můžete udělat představu o typech nezávislých pracovníků, pro které je Locus jako stvořený:

 • Nezávislý pracovník, podnikatel. Většina členů spadá do této kategorie. Locus poskytuje výborné prostředí pro produktivní práci a seznámení se s ostatními členy s příhodnými znalostmi, informacemi a kontakty. 
 • Člověk pracující z domova a různých míst přes telekomunikační technologie. Málokterá místa k životu jsou tak krásná jako Praha. Pokud patříte mezi ty šťastnější, kteří mohou pracovat prakticky odevšad, Locus Vám poskytne výborné pracovní místo, kde můžete odvádět svou práci profesionálně a v příjemných podmínkách.
 • Hostující akademik nebo vědec. Jeden ze zakladatelů Locus Workspace je sociolog, který začal s Locusem zčásti proto, aby vyšel vstříc potřebě místních akademiků mít stimulující pracovního prostředí. 
 • Nezávislí spisovatelé, studenti a výzkumníci pracující na svých dizertačních pracích, článcích nebo knihách. Jeden z hlavních důvodů pro založení Locusu bylo poskytnout prostředí, které bude lidem pracujícím na  rozsáhlých projektech pomáhat najít koncentraci a podporu, aby svou práci úspěšně zvládli.
 • Učitel, školitel nebo instruktor hledající vhodné místo pro přípravu a předvedení svých prezentací. Locus nabízí zasedací místnosti s data projektorem a kapacitou od 4 do 15 hostů. Členové mohou získat až 4 hodiny rezervace zdarma a další hodiny za velmi rozumné ceny.
 • Personální manažer nebo majitel malého podniku hledající místo pro své pracovníky a hostující konzultanty nebo hledající dodatečné kancelářské prostory. Stačí zavolat a vysvětlit své konkrétní potřeby. Locus poskytuje flexibilní plány pro zaměstnance a malé obchody, díky kterým můžete využívat vícenásobné členství za snížené ceny.