Studentské fellowshipy

Locus se snaží dělat přijímací proces jednoduchý a zpracovávání přihlášek rychlé. Podívejte se na dostupné fellowshipy uvedené níže.

Všechny fellowshipy jsou obnovitelné na základě úspěšného příjetí nové přihlášky.

Vyšší vzdělání
  • Studentský fellowship:  Studenti denního studia vysokých škol pracující na jejich bakalářské nebo diplomové práci splňují podmínky pro Studentský Fellowship. Tento fellowship nabízí Non-Stop Členství v Locusu až po dobu jednoho semestru za cenu 1.500 Kč/měsíc (58% sleva z běžné ceny). Pro více informací, klikněte pravým tlačítkem na odkaz pro stažení přihlášky: Anglicky Česky.
  • Fellowship pro členy fakulty: Členové univerzitní fakulty na plný úvazek nebo hostující akademici pracující na výzkumu nebo psaní splňují podmínky pro Fellowship pro členy fakulty. Tento fellowship nabízí Non-Stop Členství v Locusu až po dobu jednoho semestru  za cenu 2.250Kč/měsíc (38% sleva z běžné ceny). Pro více informací kontaktujte Locus.

Podnikatelská činnost

  • Fellowship pro Podnikatelky: Ženy rozjíždějící své podnikání splňují podmínky pro Fellowship pro Podnikatelky. Tento fellowship nabízí Non-Stop členství v Locusu po dobu 3 měsíců za cenu 2.250Kč/měsíčně (38% sleva z běžné ceny). Tento fellowship není zatím dostupný. Pro více informací kontaktuje Locus.