Členství a ceny


Srovnání cen

Typ členství Cena (včetně 21% DPH)
Non-stop
CZK 3500
/ měsíc
Fixní stůl
CZK 4500
/ měsíc
/ Měsíc
CZK 1900
/ měsíc
Večery & víkendy CKZ 1500
/ měsíc
Virtuální CZK 3000
/ 6 měsíců
/ Den Navíc
CZK 400
/ den

Důležité informace

  • Máte zájem o členství? Získejte 1000 Kc slevu na první měsíc Non-stop nebo Fixní-stůl členství!
  • Prohlédněte si a vyzkoušejte Locus na jeden den ZDARMA. Klikněte na tento odkaz a domluvte si schůzku.
  • Všechna členství umožňují přístup do kanceláří 24/7 s vlastními klíči (s výjimkou členství Večery & víkendy).
  • Všechna členství se platí měsíčně, bez dlouhodobého závazku (s výjimkou Virtuálního členství, které musí být zaplacené předem, a to na dobu 6 měsíců).
  • Ceny zahrnují 21% DPH.
  • Všeobecné podmínky

Slevy & bonusy

  • Uzavřete členství na 6 měsíců (placeno měsíčně) a získejte zdarma 2 extra týdny i možnost pozastavit své členství až na 1 rok (s výjimkou Virtuálního členství).
  • Předplaťte si členství na 6 měsíců a získejte zdarma 4 extra týdny i možnost pozastavit své členství až na 1 rok (s výjimkou Virtuálního členství).
  • Přejete si sdílet jedno členství mezi více lidmi?  Za příplatek 15 % k ceně vybraného členství (s výjimkou Virtuálního členství) a za podmínky, že nebudete využívat Locus ve stejný čas, ho můžete sdílet s kýmkoli chcete. Virtuální členství můžete sdílet také, a to za příplatek 50 % z ceny.
  • Máte zájem o množstevní slevu pro více členů od jedné firmy? Promluvte si s manažerem.

Non-stop členství

Pracujete nezávisle, na plný úvazek a hledáte pracoviště, které byste mohli nazývat domovem? Non-stop členi mají přístup 24 hodin, 7 dní v týdnuSe členstvím také získáte 4 hodiny měsíčně bezplatného užívání zasedací místnosti.

Fixní stůl

Toto členství je stejné jako Non-Stop členství, s tím rozdílem, že zahrnuje i vyhrazený pracovní stůl. Členi s tímto typem členství si mohou přinést vlastní stolní počítač, kancelářskou židli, několik monitorů či si jinak vyzdobit své osobní pracovní místo.


DŮLEŽITÉ: Pro členy s fixním stolem stále platí, že si své místo musí na konci každého dne uklidit a v případě, že nepoužívají své pracovní místo, mohou je ostatní členové použít do té doby, než se „vlastníkstolu vrátí. V tomto případě se člověk sedící na tomto místě musí přesunout na místo jiné.  

K dispozici je limitovaný počet vyhrazených stolů. Promluvte si s manažerem kanceláře o případných možnostech.

7denní členství

7denní členství Vám zajistí přístup do Locusu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to po dobu libovolných 7 dní v měsíci. S tímto členstvím získáte také 2 hodiny měsíčně bezplatného užívání zasedací místnosti a veškeré další benefity členství.

Večerní & víkendové členství

Tento typ členství Vám se značnou slevou zajistí omezený přístup do našich prostor, a to po dobu večerů (od 18 hodin večer do 10 hodin ráno) a víkendů (neomezeně). 

Plánujete výjimečně pracovat v Locusu během dne? Stejně jako v případě jiných členství si můžete připlatit dny tak, jak potřebujete (s neomezeným přístupem).

Členové s večerním & víkendovým členstvím mají možnost využít zdarma zasedací místnost na 2 hodiny za měsíc. 

Virtuální členství

Rádi byste využívali výhod členství v Locusu, ale nepotřebujete pracovat u stolu více než pár dní v měsíci? Máte zájem především o skvělé členské sazby za pronájem zasedací místnosti? 

S virtuálním členstvím získáte vstup na jeden den do Locus Workspace měsíčně zdarma, a pokud potřebujete, můžete si připlatit dny navíc. Dále získáte 1 hodinu měsíčně rezervace zasedací místnosti zdarma a další hodiny za zvýhodněnou členskou cenu.

Přidáme Vás do diskuzní skupiny určené pouze pro členy, budete dostávat pozvánky na všechny události pouze pro členy a získáte členské ceny na zpoplatněné akce a všechny další členské výhody a přístupy

Na rozdíl od ostatních typů členství, u virtuálního členství se požaduje smlouva na 6 měsíců, PLACENÁ DOPŘEDU.

Denní vstupenky & Dny navíc

Zájemci mohou vyzkoušet Locus na jeden den ZDARMA.

Poté mohou nečlenové získat denní vstupy dle potřeby.

Členové si také mohou připlatit dny navíc k již stávajícímu členství s omezeným přístupem.

Denní vstupenky nespadají pod standardní výhody členů (sleva pro členy na zasedací místnost, účast v diskuzní skupině pouze pro členy, pozvánky na akce pouze pro členy, členské ceny na zpoplatněné akce a další přístupy a výhody pouze pro členy). Uživatelé denních vstupenek nemají vlastní klíče od kanceláře a jsou limitováni časem, kdy je v kanceláři přítomen manažer (nebo další člen), který je může pustit dovnitř a poté za nimi zamknout.