Akce

Zde je několik způsobů, jak udržet krok s Locus událostmi, závisejících na tom, co vám vyhovuje:

Připojte se do "Meetup" skupin Locusu

Locus používá Meetup.com jako hlavní nástroj pro oznamování, organizování a propagování akcí otevřených pro veřejnost. Pokud máte o akce v Locusu zájem nebo byste sami chtěli nějakou akci v Locusu navrhnout či pořádat, můžete si vybrat ze 3 meetup skupin Locusu. Každá skupina má jiné zaměření:

 • Locus: WORK BETTER in Prague organizuje události pomáhající nezávislým profesionálům pracovat efektivněji, úspěšněji a šťastněji. Patří mezi ně tzv. mastermind skupiny, každotýdenní "psací skupiny" (critique-free writing meetup), 2x týdně konané group work meetupy atd.
 • Locus: FUN STUFF in Prague pořádá události pro nezávislé profesionály, kteří chtějí poznat podobně smýšlející lidi a pobavit se. Jde například o pub night (společný večer v hospodě/restauraci), soutěže v pokeru, turnaje deskových her apod.
 • Locus: LEARNING, IDEAS, KNOWLEDGE, EDUCATION in Prague (LIKE) organizuje worskshopy, přednášky a diskuse se záměrem informovat o nových zajímavých trendech a přístupech, zapojit naše kritické myšlení a celkově nás donutit přemýšlet.

Na stránce Meetup.com nezveřejňujeme akce, které jsou hlavně pro členy Locusu, např. naše týdenní přestávky na kávu a společné obědy se členy. Máte-li o tyto akce zájem, podívejte se níže na náš kalendář akcí.

Kalendář akcí

Modře označené akce: otevřeno veřejnosti
Červeně označené akce: pouze pro členy
 • Můžete si přidat kalendáře Locusu do svého vlastního Google kalendáře, takže můžete vidět nadcházející události Locusu kliknutím na tlačítko v pravém dolním rohu kalendáře. Členové Locusu mohou také upravovat a přidávat své vlastní akce. 
 • Můžete přidat jednotlivé události (nebo opakující se události) do aplikace Google Calendar kliknutím na detaily konkrétní události a potom klepnutím na položku "Kopírovat do mého kalendáře."
 • Pokud to nefunguje, můžete také přidat kalendáře Locusu do svého Google kalendáře následujícím způsobem (Locus členové mohou také upravovat a přidávat své vlastní akce):
  1. Přihlašte se do svého Google kalendáře: calendar.google.com.
  2. Na levém okraji klikněte na nabídku "Další kalendáře".
  3. Do poli "Přidejte kalendář spolupracovníka" vložte ID kalendáře, který chcete přidat:
  • Pro události Locusu otevřené veřejnosti vložte 
   locusworkspace.com_gkker9sfj87fs6etfrb29v8b0g@group.calendar.google.com
  • Pro události Locusu otevřené pouze členům vložte 
   locusworkspace.com_lns4aqtce2qcpf1il343fnu3uc@group.calendar.google.com