Anglo-Americká Univerzita

Vítejte studenti a lektoři Anglo-Americké Univerzity! 

Locus Workspace byl vytvořen v rámci poskytnutí mostu mezi akademickým výzkumem a teorií na jedné straně a skutečnou prací a podnikáním na straně druhé. Snažíme se pomoci spojit myšlenky a teorie na vysoké úrovni z institutů vyššího vzdělávání pro širší zvědavou společnost. Také usilujeme o zajištění podporujícího prostředí pro studenty a vědce ke psaní, zaměření se a spolupráci mimo hranice jednoho vzdělávacího institutu.

S tímto na mysli je Locus velmi potěšen vám nabídnout dvě speciální členství členům AAU komunity!

Nabídka 1 - 25% z jakéhokoli Locus členství

Tato nabídka je určena jak pro plné- tak částečné- studenty a lektory AAU. 

Nabídka 2 - Plné Členství za 990 Kč + 21% DPH/měsíčně

To je 70% sleva z naší standartní sazby za Non-stop členství (pro  smlouvu o členství na 6 měsíců a více) a 75% sleva z našich krátkodobých sazeb (pro členství kratší 6 měsíců)

Tato nabídka je poskytnuta pouze studentům a lektorům s prezenčním studiem/s plným úvazkem na AAU a musí to být na základě semestrů (na podzim, na jaře, nebo v letním semestru).

Poznámka:

Studenti: Musíte být buď (a) v Magisterském studijním programu nebo (b) být  vysokoškolák v posledním ročníku a pracovat na své diplomové práci.

Dovězte se více...
  • Možnosti členství zde.
  • Naše zasedací místnost  zde
  •  O Locus Workspace & coworkingu sledováním našeho YouTube videa či prozkoumáváním odkazů výše.
Chcete-li začít, vyplňte prosím níže uvedený formulář a domluvte si prohlídku a bezplatný zkušební den. Pokud se po vaši návštěvě rozhodnete připojit, trvá to pouze 15 minut aby vaše členství začalo. POUŽIJTE SLEVOVÝ KUPÓN:  Anglo-American